Trvanlivé Boilies

Trvanlivé Boilies

Wykonywanie przynęt i zanęt oznacza dla mnie coś, czego nie potrafię opisać. Nie było dnia, kiedy nie myślałem o karpach, jego zapotrzebowaniu na jedzenie, trawieniu i wszystkim, co z tym związane. Podczas mojej drogi jaką sobie obrałem w tamtym czasie, poznałem kilka niezwykłych składników, które dały początek nadzwyczajnemu zainteresowaniu karpi, zachęcając je do trawienia lub dosłownie "uzależnienia", aby ponownie je pobrać. Te składniki miały jednak zasadniczą wadę - i bardzo wysoką cenę zakupu, aw niektórych nie miałem pewności, czy uda mi się je wielokrotnie uzyskać w takiej samej ilości. Z tych powodów nigdy nie zawarłem ich w asortymencie LK Baits. Z pomysłem wykorzystania tej wiedzy w LK Baits zacząłem korzystać później. Na koniec powiedziałem, dlaczego nie mogę sprzedawać produktów w edycji, które nie ograniczają kosztów zakupu. Dlatego zaproponowałem rybakom coś naprawdę ekskluzywnego, z którego korzystałem od wielu lat lub w bliskim gronie najbliższych przyjaciół. Produkty Lukáša Krásy mają uchwycić największą rybę w łowisku, a właściwie te, które nie zostały złowione od lat. Cała linia Lukáša Krásaje jest kulminacją mojej sztuki i wiedzy o karpiach i ich związku z żywnością. Jest to prawdopodobnie najdroższa przynęta / przynęta na świecie, kiedy porównujemy wagę i koszt, ale zdecydowanie nie jest ona najdroższa w stosunku do liczby złowionych dużych ryb! Wielu rybaków zdało sobie sprawę, że te przynęty nie są droższe od innych kulek proteinowych, ponieważ mogą do wody wrzuciś połowę lub nawet mniej! Czy wiesz, że: mieszanki, płynne składniki i kluczowe składniki tej linii są bezpośrednio mieszane przez Lukasa Krasę w jego laboratorium, aby chronić jego niezwykłe sekrety?
EURO ECONOMIC RESTART TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA IQ-METHOD FEEDERLK Baits Lukas Krasa Boilies Nutric Acid
od 99,5 Zł
Na stanie
Na stanie

Možná jedna z nejúčinnějších nástrah na světě, která byla pro lov kaprů vyvinuta. Nutric Acid jsem…

Produkt dostępny w różnych wariantach

Kup
LK Baits Lukas Krasa Boilies Black Protein
od 99,5 Zł
Na stanie
Na stanie

Černý zázrak z dílny LK Baits! Neexistuje žádná zaručená nástraha na kapry… Díky Bohu! Ale jsou…

Produkt dostępny w różnych wariantach

Kup
LK Baits Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn
od 99,5 Zł
Na stanie
Na stanie

Kukuřice je bezpochyby nejpoužívanější návnadou po celém světě a neexistuje snad ryba, která by se s…

Produkt dostępny w różnych wariantach

Kup

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Pokaż na mapie

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00