Słony Łosoś

Słony Łosoś

Nasze pellety produkowane są poprzez sprasowanie wysokojakościowych składników na nowoczesnej pelletowej linii produkcyjnej. Zimny proces produkcji jest gwarancją najwyższej jakości, doskonałej strawności i atrakcyjności dla ryb. Pellety nie są nasączone tanim olejem, który jełczeje, a wartościową płyną żywnością All Amino Nutric i konserwowane tylko naturalnymi dodatkami. Zastosowanie: Pelllet można używać jako zanęty na różnych typach wody przez cały rok. Zostały tu użyte rozpuszcalne substancje działające w zimnej wodzie, jak również bardzo atrakcyjne składniki uwalniające się w ciepłej wodzie, co sprawia, że pellet ten jest tak bardzo uniwersalny. Doskonale spisuje się podczas krótkich jak również dłuższych zasiadek. W połączeniu z kulkami czy partyklem tworzą idealne zestawienie. Granulki można zakładać bezpośrednio na włos lub na gumki, a stopować naszymi LK Baits stoperami. Rozpuszczalność: Czas rozpuszczania się peletu zależy od temperatury wody oraz jego rozmiaru, dla przykładu: 4 mm/10-50 min, 12 mm/ 2-3 godziny, 20mm/ 5-8 godzin, 26 mm/7 -12 godzin. Pellet w kontakcie z wodą zaczyna się rozpuszczać tworząc z pojedynczych cząsteczek kolumnę jak również wytwarza na dnie atrakcyjną chmurę aromatu. Jeśli konieczne jest wydłużenie czasu rozpadu pellet należy zadipować w dipie i oblepić pastą. W ten sposób możemy wydłużycz czas rozpadu nawet o 20 %.
EURO ECONOMIC RESTART TOP RESTART LUKAS KRASA JESETER SPECIAL DUO X-TRA FISH ACTIV IQ-METHOD FEEDER
LK Baits Salt Salmon Pellets
od 17 Zł
Na stanie
Na stanie: więcej niż 10 szt
Dostępne do: 24.9.2019

Novinka na trhu! Pelety vyrobené z lososové pasty s jemným kořenitým nádechem. Pelety jsou vyrobeny…

Produkt dostępny w różnych wariantach

Kup

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Pokaż na mapie

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00