LK Baits Nutrigo Extra Peper 400 ml, 30 mm

Nowość
Polecamy
Video

LK Baits Nutrigo Extra Peper 400 ml, 30 mm

Producent: LK Baits

Zupełna nowość i najskuteczniejsza przynęta do łowienia karpi. EXTRA dawka olejku pieprzowego… Cały opis

Numer katalogowy: 04190124

39,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
18,9 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł

Opis produktu

Zupełna nowość i najskuteczniejsza przynęta do łowienia karpi. EXTRA dawka olejku pieprzowego wypełniająca wnętrze przynęty, to absolutna innowacja na rynku wędkarskim i jednocześnie najbardziej selektywna przynęta, jaka kiedykolwiek została stworzona do łowienia karpi. Esencja z wybranych gatunków pieprzu naprawdę przyciąga największe osobniki z całego zbiornika. Nutrigo EXTRA nakłuć igłą i nawlec klasycznie na włosy pod haczykiem (czas działania do 24 godzin). Dla szybszego wypuszczenia, krótkich spacerów czy zimowego łowienia można kilkakrotnie przekłuć przynętę (czas działania do 12 godzin). Do użytku przez cały rok! Wykonany ręcznie. Chroniony patentem. Podana średnia ma charakter orientacyjny. Na powierzchni przynęty może znajdować się płyn. Przynęta może zmienić kolor.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00