LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 400 ml, 30 mm

Nowość
Polecamy
Video

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 400 ml, 30 mm

Producent: LK Baits

N.H.D.C., wypełniająca wnętrze przynęty, to absolutna innowacja na rynku wędkarskim i jednocześnie… Cały opis

Numer katalogowy: 04190138

39,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na zamówienie
18,9 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł

Opis produktu

N.H.D.C., wypełniająca wnętrze przynęty, to absolutna innowacja na rynku wędkarskim i jednocześnie najbardziej soczysta przynęta, jaka kiedykolwiek została stworzona do łowienia karpi. Uwalniający się stale mocny aromat owoców ze słodzikiem NHDC, wabi ryby kilka razy szybciej i ze znacznie większych odległości niż tradycyjne przynęty. Nutrigo EXTRA nakłuć igłą i nawlec klasycznie na włosy pod haczykiem (czas działania do 24 godzin). Dla szybszego wypuszczenia, krótkich spacerów czy zimowego łowienia można kilkakrotnie przekłuć przynętę (czas działania do 12 godzin). Do użytku przez cały rok! Wykonany ręcznie. Chroniony patentem. Podana średnia ma charakter orientacyjny. Na powierzchni przynęty może znajdować się płyn. Przynęta może zmienić kolor.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00