LK Baits HARD Boilies Chilli Squid 24mm 250ml

LK Baits HARD Boilies Chilli Squid 24mm 250ml

Producent: LK Baits

Kulki dla wędkarzy, którzy na swoją życiową rybę mogą długo czekać z uzbrojonymi wędkami, dla wdkarzy… Cały opis

Numer katalogowy: 04140116

39,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na stanie
9 szt
39,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
39,5 Zł

Opis produktu

Kulki dla wędkarzy, którzy na swoją życiową rybę mogą długo czekać z uzbrojonymi wędkami, dla wdkarzy, który mają na łowisku problem z białą rybą czy rakami, dla wędkarzy, którzy po nocy wyciągają wędki zawsze z przynętą. Jest to wyjątkowo wytrzymała - HARD - przynęta wabiąca wielkie ryby.

To niewiarygodne jak karpie lubią ostry smak! Gdy zaczeliśmy testować przynetę z dodatkiem olejków eterycznych Chili, mieliśmy jasny plan - stworzyć produkt, który będzie równie bezkonkurencyjny jak Spice Shrimp. Taki, który szybko je przyciągnie, będzie dla nich smaczny i co ważne taki, który karpie szybko strawią. Bazując na niezawodnym Spice Shrimp, szukaliśy wyjątkowych dodatków i tu faworytem okazała się esencja z Chili w połączeniu z ekstraktem z kałamarnicy SQUID. Udało się nam połączyć wyjątkowe smaki z dobrą ceną. Chili Squid to jest to!!

LK Baits HARD Boilies Chilli Squid 20mm 250ml
39,5 Zł
Na stanie
Na stanie

Kulki dla wędkarzy, którzy na swoją życiową rybę mogą długo czekać z uzbrojonymi wędkami, dla wdkarzy…

Kup

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00