LK Baits Fish Activ Plus 200ml

Nowość
Video

LK Baits Fish Activ Plus 200ml

Producent: LK Baits

Fish Activ Plus - Specjalny rodzaj kul, które dedykowane są do zimowych połowów, szybkiej akcji i… Cały opis


od 22,5 Zł z VAT

Na stanie

Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na zamówienie
20,4 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
23,6 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
20,4 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
20,4 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
23,6 Zł

Opis produktu

Fish Activ Plus - Specjalny rodzaj kul, które dedykowane są do zimowych połowów, szybkiej akcji i zawodów, wszędzie tam gdzie musimy szybko przyciągnąć rybę. Fish Activ Plus jest poddawany obróbce na zimno, co oznacza, że jest produkowany przy użyciu unikalnej technologii w niskich temperaturach, aby nie uszkodzić składników, utrzymać ich świeżość, atrakcyjność i wartość odżywczą na najwyższym poziomie. Reakcja enzymatyczna i bakteryjna tworzy wysoce atrakcyjną powłokę na kulkach Fish Activ Plus, która szybko rozprzestrzenia się w wodzie. To innowacyjna, pożywna i przede wszystkim skuteczna przynęta. - Czas rozpadu w zależności od temperatury wody 5-24 godzin - Zalecamy stosowanie stoperów do pelletu - Nadaje się do połowów zimowych - Idealny na zawody wędkarskie - Bez konserwantów chemicznych - Soczysty do samego jądra kuli

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00