LK Baits Cat Fish Pellet 1kg 38mm

LK Baits Cat Fish Pellet 1kg 38mm

Producent: LK Baits

Pellety stają sięcoraz popularniejsze wśród wędkarzy sumowych. Dlatego nasze pellety zostały tak… Cały opis

Numer katalogowy: 04151101

22 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
22 Zł
+
-
Na stanie
2 szt
198,3 Zł

Opis produktu

Pellety stają sięcoraz popularniejsze wśród wędkarzy sumowych. Dlatego nasze pellety zostały tak opracowane, by spełniały wszystkie wymagania tych wymagających wędkarzy. Pellet wytrzymujeminimum 24 godziny w zależności od temperatury wody i ataku mniejszych ryb, maksymalnie kusząc sumy.Pellet zawiera płynną wątrobę, krew, białko rybne i wiele innych składników, które nie pozostawiają sumów w spokoju. W pellecie zastosowanorównież bakterie i kwasy, które imitują procesrozkładu martwych ryb. Nasze pellety sumowe stały się bardzo popularne jako karma uzupełniająca podczas polowania na żywe ryby. Dzięki swoim rozmiarom, pellety mogą również skusić duże karpiei jesiotry.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00