LK Baits Carp Food mix 3kg

LK Baits Carp Food mix 3kg

Producent: LK Baits

Ten mix z nutką aromatu mogdałowego, został stworzony specjalnie do łowienia karpi, jednak w którkim… Cały opis

Numer katalogowy: 34120101

44,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

Ten mix z nutką aromatu mogdałowego, został stworzony specjalnie do łowienia karpi, jednak w którkim czasie stał się jednym z ulubionych przez wędkarzy o różnych gustach. Połączenie specjalnych składników sprawia, że w wodzie dochodzi do szybkiej reacji, uwalniane aromaty przyciągają ryby z dużych odległości i co ważne, sprawiają że ryby chcą żerować na naszym miejscu przez dłuższy czas. Carp Food Mix jest nieodzowynym wyposażeniem wędkarzy, którzy biorą udział w zawodach karpiowych, jak również spisuje się przy wywozie łódką, feeder oraz w zimnych miesiącach. Mix można używać jako dodatek do method mixu, połówek czy mniejszych kulek. Jeśli zmieszasz Carp Food Mix z naszym All Amino Nutric, powstanie mieszanka, którą z powodzeniem można użyć do siatek PVA.

LK Baits Spice Shrimp Mix  3kg
44,5 Zł
Na stanie
Na stanie

Mix, który powstał z naszego wiodącego smaku kul - Spice Shrimp. Połączenie specjalnych składników…

Kup

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00