Lipcowe polowanie na amura

Na lowisko przyjeżdżam w piątek popoludniu, z informacji od wędkarzy ktorzy siedzą od kilku dni, wynika że na wodzie totalna porażka, pojedyncze brania leszczy. Nic, pełen nadziei rozbijam sprzęt. Na kij leci podwójna kulka 18mm Purple Plum. Za zanętę slużą pokruszpne kulki tego samego smaku i duża ilość kuku. Niestety, ale na efekty muszę czekać do 10:00 kolejnego dnia.  Nagle jest lekki opad swingera, przy większym opadzie wypadam z namiotu, podnoszę wędkę i już wiem kto jest moim przeciwnikiem. Na szczescie udaje się go podebrac na raz. Waga z workiem to 17.5kg, odliczając worek wychodzi 16kg szczęścia. Ryba po szybkiej sesji wraca do wody, a na niebie pojawia sie tecza:)

Pozdrawiam, 

Szymon

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Pokaż na mapie

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00