Crash Ball Kula - LK Baits

Video

Crash Ball Kula - LK Baits

Producent: LK Baits

Innowacyjny produkt, który zrewolucjonizuje świąt wędkarstwa. Firma LK Baits wspólnie z włoskim… Cały opis

Numer katalogowy: 31020602

69 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

Innowacyjny produkt, który zrewolucjonizuje świąt wędkarstwa. Firma LK Baits wspólnie z włoskim zespołem ulepszyła, doprowadzając do perfecji rakietę zanętową, która ma wszechstronne zastosowanie. Rakieta zyskała nowy rozmiar i systemy rozwiązań, które pozwalają nawet na rzuty do 100 m. Naszym celem było stworzenie rakiety, która będzie dopracowana w każdym detalu i zaspokoji oczekiwania każdego wędkarza. 

Parametry:   65 g waga, objętość 0,21 l 

Opatentowany system zamykania: specjalny system magnesów zapewnia bezproblemowe otwieranie rakiety przy zetknięciu z powierzchnią wody i natychmiastowe uwolnienie zanęty. 

Zmniejszony opór przy wyciąganiu z wody: gdy rakieta dotknie wody i wypuści zanętę,wówczaspod wpływem Waszego holu i oporu wody zamyka się, co sprawia że lekko i gładko dociągniecie ją do siebie. Nie trzeba czekać, aż zanęta się wysypie, z rakiety zajmuje to dosłownie sekundę i dokładnie tam gdzie chcesz.

Łatwe napełnianie: dzięki opatentowanemu systemowi magnesów napełnienierakiety jest banalnie proste, a jednocześnie gwarantuje jej dokładne zamknięcie. Dzięki naszym testom dostarczysz zanęte w 100% tam gdzie chcesz!

Rzucanie: Crash Ball LK Baits  nadaje się do zanęcania na odległość do 100 m. Przygotuj kulki z method mixem, partykuły, pellety lub dodaj robaki i zanęć swoje miejsce. Podczas rzutu nie dochodzi do zaplątania czy otwarcia się rakiety.

Rodzaj zanęty: Do naszej kuli możesz użyć jakiejlkowiek zanęty jaką tylko sobie wymyślisz. Możesz całość zalać boosterem, dipem czy innym płynnym dopalaczem. Rakieta jest tak skonstruowana, że nic z niej nie wypłynie!

Zalecane wyposażenie: żyłka na kołówrotku SUPER CONTACT Braid 200m 0,17mm/16kg, wędka 3-3,5 lb (podczas testów był uzywany LK Harrison 3 lb  i SONIK SK4 3,5 lb – stary model), LK Baits GLADIATOR 35 kg na 1,5 długość wędki, szybkozłączka do szybkiej wymiany - LK Baits Kwik Change swivels/Rig Anti Tangle.

Crash Ball LK Baits - Rakieta zanętowa NOWOŚĆ
Video
69 Zł
Na stanie
Na stanie

Innowacyjny produkt, który zrewolucjonizuje świat wędkarstwa. Firma LK Baits wspólnie z włoskim…

Kup

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

PON-PT:
9:00 - 17:00
SOB:
10:00 - 15:00