Pellet kukurydziany LK Baits - Corn Pellets 1kg, 12mm

Pellet kukurydziany LK Baits - Corn Pellets 1kg, 12mm
Najskuteczniejsze pellety przeznaczone do przyciągania i chwytania wszystkich karpiowatych ryb. Pellety powstały na podstawie długoletnich …

Pełny opis

Dostępny:
więcej niż 10 szt
17 Zł z VAT
Warianty nazw Liczba Dostępność Cena
Dostępny: więcej niż 10 szt 17 Zł z VAT
Dostępny: więcej niż 10 szt 17 Zł z VAT
Dostępny: więcej niż 10 szt 17 Zł z VAT

Pellet kukurydziany LK Baits - Corn Pellets 1kg, 12mm

Najskuteczniejsze pellety przeznaczone do przyciągania i chwytania wszystkich karpiowatych ryb. Pellety powstały na podstawie długoletnich doświadczeń i wiedzy Łukasza Krasy i jego teamu. Są produkowane poprzez sprasowanie wysokojakościowych składników na nowoczesnej pelletowej linii produkcyjnej. Zimny proces produkcji jest gwarancją najwyższej jakości, doskonałej strawności i atrakcyjności dla ryb. Pellety nie są nasączone tanim olejem, który jełczeje, a wartościową płyną żywnością All Amino Nutric i konserwowane tylko naturalnymi dodatkami.
 

Zastosowanie: Pelllet można używać jako zanęty na różnych typach wody przez cały rok. Zostały tu użyte rozpuszcalne substancje działające w zimnej wodzie, jak również bardzo atrakcyjne składniki uwalniające się w ciepłej wodzie, co sprawia, że pellet ten jest tak bardzo uniwersalny. Doskonale spisuje się podczas krótkich jak również dłuższych zasiadek. W połączeniu z kulkami czy partyklem tworzą idealne zestawienie. Granulki można zakładać bezpośrednio na włos lub na gumki, a stopować naszymi LK Baits stoperami.

Rozpuszczalność: Czas rozpuszczania się peletu zależy od temperatury wody oraz jego rozmiaru, dla przykładu: 4 mm/10-50 min, 12 mm/ 2-3 godziny, 20mm/ 5-8 godzin, 26 mm/7 -12 godzin. Pellet w kontakcie z wodą zaczyna się rozpuszczać tworząc z pojedynczych cząsteczek kolumnę jak również wytwarza na dnie atrakcyjną chmurę aromatu. Jeśli konieczne jest wydłużenie czasu rozpadu pellet należy zadipować w dipie i oblepić pastą. W ten sposób możemy wydłużycz czas rozpadu nawet o 20 %.

Kod: 04150703

Brak zapytania klientów

Zadaj pytanie

Pozycje oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Polecamy dokupić