Hybrid Activ Nutric Acid 100ml

Hybrid Activ Nutric Acid 100ml
Hybrid Activ -  Atraktor nowej generacji! Hybrid Activ otwiera nowe możliwości w wędkowaniu. Kto nie chce zostać w tyle, musi…

Pełny opis

Dostępny:
więcej niż 10 szt
72,50 Zł z VAT

Hybrid Activ Nutric Acid 100ml

Hybrid Activ -  Atraktor nowej generacji! Hybrid Activ otwiera nowe możliwości w wędkowaniu. Kto nie chce zostać w tyle, musi wypróbować ten oryginalny produkt, który powstał podczas testów teamu LK Baits, który o nim powiedział tak: Hybrid Activ jest innowacyjnym prduktem, który w wodzie przyciąga ryby z dalekich odległości. Dzięki specjalnym kompozycjom składnikom Hybrid  Activ przyciąga ryby do naszych zestawów. Hybrid Activ można stosować również przy łowieniu na metodę Zig -Rig, gdy chcesz złapać rybę z kolumny. Hybrid Activ składa się z atrakcyjnych składników w tym również z "żywej wody" czyli jednej z najlepszych płynnych produktów wszechczasów All Amino Nutric. Oprócz bardzo kuszących składników, Hybrid  Activ wytwarza w wodzie "świetlistą chmurę", czym dodatkowo przyciąga ryby działając na ich zmysł wzroku. Hybrid jest przeznaczony dla wędkarzy, którzy chca maksymalnie uatrakcyjnić swoją przynętę i tych, chcą złowić jak najwięcej ryb w jak najkrótszym czasie. Dostajecie do ręki produkt, który dzięki swoim składnikom, zastosowaniu i funkcjonalnością stanowi absolutną nowość na rybku przynęt i zanęt.

Zostosowanie: 

-          płynne dopalenie przynęt 

-          do PVA mixu i na PVA siatkę

-          aktywuje method mixy  lub pelety

-          idealny na krótkie zasiadki

-          doskonały jako dopalenie przynęt i zanęt

-          idealny do łowienia na kolumnie Zig-Rig

Dzięki swojej żelowej konsystencji dobrze trzyma się na przynęcie i zanęcie, a po zetknięciu z wodą od razu zaczyna działać.

Kod: 03030401

Brak zapytania klientów

Zadaj pytanie

Pozycje oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Polecamy dokupić