Lipcowe polowanie na amura

18. 7. 2018

Na lowisko przyjeżdżam w piątek popoludniu, z informacji od wędkarzy ktorzy siedzą od kilku dni, wynika że na wodzie totalna porażka, pojedyncze brania leszczy. Nic, pełen nadziei rozbijam sprzęt. Na kij leci podwójna kulka 18mm Purple Plum. Za zanętę slużą pokruszpne kulki tego samego smaku i duża ilość kuku. Niestety, ale na efekty muszę czekać do 10:00 kolejnego dnia.  Nagle jest lekki opad swingera, przy większym opadzie wypadam z namiotu, podnoszę wędkę i już wiem kto jest moim przeciwnikiem. Na szczescie udaje się go podebrac na raz. Waga z workiem to 17.5kg, odliczając worek wychodzi 16kg szczęścia. Ryba po szybkiej sesji wraca do wody, a na niebie pojawia sie tecza:)

Pozdrawiam, 

Szymon

article img

Kolejne artykuły

article img

Piękny pełnołuski karp i nowe, konkretne PB !!

7. 11. 2017

Piotrek jak zawsze był wierny swojej taktyce - nęcić, nęcić i jeszcze raz nęcić. Sypał kuleczki Nutric Acid i ten sam zapach założył na zestaw. Czekał wytrwałe i się doczekał !!!

article img

Złota rybka i nowe PB

19. 9. 2017

Niedawno spędziłem cztery dni na łowisku Sazan. Bardzo lubię tę wodę i zawsze bardzo chętnie zostaję tam na dłużej, by cieszyć się jej urokiem i... rybkami. 

Článků celkem: 7