WILD STRAWBERRY w połączeniu z COMPOT N.H.D.C to killer na Amury!!!!!

20. 9. 2018

Razem z narzeczoną wybraliśmy się na czterodniową zasiadkę na łowisko Pstrążna. Po przybyciu na miejsce i rozmowie z karpiarzami, rokowania nie były zbyt optymistyczne ale jednak miałem coś w zanadrzu, co mnie jeszcze nie zawiodło. Szybkie rozkładanie sprzętu i wytypowanie miejscówek i już poleciały zestawy do wody a na pierwszy ogień tzw,. "KILLERY". Jak się okazało na pierwsze piiiiiii nie musiałem długo czekać, bo już po 40min na macie zagościł amur 10kg, a mój optymizm znacznie wzrósł. Szybka wywózka z tymi samymi kuleczkami i po kilku minutach znowu sygnalizator wydał piękny dźwięk, ryba była bardzo silna i byłem pewien że to duży karp. Dopiero po kilku minutach holu zobaczyłem z czym mam do czynienia, okazało się że to ogromny amur i dopiero wtedy zaczęła się walka. Sześciokrotna próba podebrania skutkowała dużymi odjazdami, lecz w końcu się udało i zobaczyłem jaki jest piękny!!!!

Szybkie zdjęcia i na wagę, a waga wskazała magiczne 21,4kg!!!! Ryba w bardzo dobrej kondycji wróciła do swojego królestwa, a ja z Agnieszką byliśmy bardzo szczęśliwi.
Po raz kolejny WILD STRAWBERRY i COMPOT N.H.D.C pokazały swoją moc!!!!

Pozdrawiam

Marcin

article img

Kolejne artykuły

article img

Rodzinna wyprawa, Sea Food i ryba 20+

26. 7. 2018

Karpiowanie to nie tylko spędzanie czasu z kumplami "po fachu", to nie tylko ucieczka w samotność. To również świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i zaszczepianie w młodych tej wyjątkowej pasji. 

article img

Polowanie na amura

5. 6. 2018

Podczas 6-dniowej zasiadki nad prawie 100 - ha wodą PZW, udało mi się złowić amura o wadze 28,6 kg. Od samego początku nęciłem na słodko, pocichutku licząc właśnie na amura.

Článků celkem: 25