W Purple Plum jest moc !

25. 7. 2018

Podczas mojej ostatniej wyprawy chciałem zapolować na karpie i amury. Myślałem, co też może im przypaść do gustu. 

Zdecydowałem się na kulki o zapachu śliwki z różą LK Baits. Jak się okazało, miałem nosa, długie jak torpedy amury i ciężkie karpie nie mogły oprzeć się tym smakołykom. 

Królem zasiadki został karp 20+. 

Purple Plum to petarda!

Pozdrawiam,

Kamil

Moja wisienka 20+

article img

Kolejne artykuły

article img

LK Baits Black Protein, nieprzespana noc i Herbuty w roli głównej

30. 8. 2018

W piątkowy poranek wpadliśmy na pomysł „fajnie by było jechać na krótki wypad, na jedną noc, byle tylko być nad wodą...”. Więc burza mózgu telefon w dłoń i zdzwonimy o wolne miejsca, nie zapowiadało się dobrze, wszędzie wszystko zajęte... więc trudno musimy czekać na inny termin. Dwie godziny później milczący telefon wyświetlił ten szczęśliwy numer, odbieram i usłyszałam to co każdy spragniony zasiadki chce usłyszeć. Zwolniło się miejsce mamy wolne stanowisko więc szybka decyzja- JEDZIEMY...

article img

Wyprawa na Jezioro Miłoszewskie

12. 7. 2018

Jezioro Miłoszewskie to piękna, ponad 35 hektarowa woda, która skrywa w swoich głębokich zakamarkach niesamowite okazy karpi i innych garunków ryb. Gospodarze dbają o ich bezpieczeństwo jak również o fantastyczny klimat, jaki panuje nad brzegami jeziora. Dlatego tutaj można nie tylko fajnie połowić, ale wypocząć i w pełni się zrelaksować. 

article img

Moja pierwsza wyprawa z LK na wodę PZW

12. 7. 2018

Wyprawy na wody PZW niosą za sobą zawsze dreszczyk emocji i niepewności, a rybki tam wypracowane cieszą podwójnie.  Marcin lubi takie wyprawy! Po raz pierwszy wyruszył nad taką wodę z kulkami LK Baits i się nie zawiódł. 

Článků celkem: 37