article img

LK Baits Black Protein, nieprzespana noc i Herbuty w roli głównej

30. 8. 2018

W piątkowy poranek wpadliśmy na pomysł „fajnie by było jechać na krótki wypad, na jedną noc, byle tylko być nad wodą...”. Więc burza mózgu telefon w dłoń i zdzwonimy o wolne miejsca, nie zapowiadało się dobrze, wszędzie wszystko zajęte... więc trudno musimy czekać na inny termin. Dwie godziny później milczący telefon wyświetlił ten szczęśliwy numer, odbieram i usłyszałam to co każdy spragniony zasiadki chce usłyszeć. Zwolniło się miejsce mamy wolne stanowisko więc szybka decyzja- JEDZIEMY...

article img

Rodzinna wyprawa, Sea Food i ryba 20+

26. 7. 2018

Karpiowanie to nie tylko spędzanie czasu z kumplami "po fachu", to nie tylko ucieczka w samotność. To również świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i zaszczepianie w młodych tej wyjątkowej pasji. 

article img

W Purple Plum jest moc !

25. 7. 2018

Podczas mojej ostatniej wyprawy chciałem zapolować na karpie i amury. Myślałem, co też może im przypaść do gustu.  Zdecydowałem się na kulki o zapachu śliwki z różą LK Baits. Jak się okazało, miałem nosa, długie jak torpedy amury i ciężkie karpie nie mogły oprzeć się tym smakołykom.  Królem zasiadki został karp 20+. 

article img

Lipcowe polowanie na amura

18. 7. 2018

Na lowisko przyjeżdżam w piątek popoludniu, z informacji od wędkarzy ktorzy siedzą od kilku dni, wynika że na wodzie totalna porażka, pojedyncze brania leszczy. Nic, pełen nadziei rozbijam sprzęt. Na kij leci podwójna kulka 18mm Purple Plum. Za zanętę slużą pokruszpne kulki tego samego smaku i duża ilość kuku. 

article img

Wyprawa na Jezioro Miłoszewskie

12. 7. 2018

Jezioro Miłoszewskie to piękna, ponad 35 hektarowa woda, która skrywa w swoich głębokich zakamarkach niesamowite okazy karpi i innych garunków ryb. Gospodarze dbają o ich bezpieczeństwo jak również o fantastyczny klimat, jaki panuje nad brzegami jeziora. Dlatego tutaj można nie tylko fajnie połowić, ale wypocząć i w pełni się zrelaksować. 

article img

Moja pierwsza wyprawa z LK na wodę PZW

12. 7. 2018

Wyprawy na wody PZW niosą za sobą zawsze dreszczyk emocji i niepewności, a rybki tam wypracowane cieszą podwójnie.  Marcin lubi takie wyprawy! Po raz pierwszy wyruszył nad taką wodę z kulkami LK Baits i się nie zawiódł. 

Wszystkie artykuły: 81